Facebook İlişki Durumu

6 sene önce Beyazıt tarafından yazılmıştır.-16.892 Okunma
anasayfa
anasayfa
anasayfa

Popüler sosyal networklardan biri olan ve ülkemizde “herkes” in kolaylıkla sahip olduğu Facebook üzerindeki ilişki şeylerini anlatıcam size :)

Boş Durum: Eğer bir kimsenin profilinde ilişki bölümü yoksa bu durum görünür :) Yani hiçbirşey görünmez..Genellikle özel hayatını saklamak isteyen,ilişkisi olsa da olmasa da bunları başkasıyla paylaşmak isteyenlerin kullandığı durumdur..

İlişkisi Yok: Adından da anlaşılacağı gibi herhangi bir kişiyle ilişkisi olmadığı anlamına gelir..Kızlar için kurban,erkekler için abazalık durumudur diyebilirim :) Eğer bir kız durumunu ilişkisi yok yapmışsa o kızın başına çok büyük belalar gelebilir :) Veya ilişkiniz bittikten sonra halen sevseniz bile bu durumu kullanabilirsiniz..

İlişkisi Var: Bu durum bir şekilde birisinin başının bağlı olduğunun göstergesidir..Veya bir şekilde birisiyle “aşk veya sevgi” yaşama durumudur..Tabi bu durumlar dışında anlık olaylar içinde benim gibi “ilişkisi” var yapabilirsiniz :)

Bu durumda karşı tarafın anlaması gereken “bu şahsiyetle herhangi bir ilişki durumu” yaşanayamacağı anlamına gelir..Bir şekilde bahtınızın kapanması için ideal bir durumdur..

Karmaşık: Bu ilişki durumu biraz gariptir.Genellikle bir olaydan küsen veya basit kavgalar sonucunda ayrılma eşiğinde olanlar için kullanılan durumdur..Veya birine teklif ettiğinizde cevap beklerken gerçekleşen zaman dilimi için geçerlidir..

Serbest Bir İlişkisi Var: Bu aslında bir platonik aşk bildirimidir..Yani ilişkiniz de herhangi bir ilişki şartı taşımaz :) Anlamsız bir cümle oldu ama sevdiğiniz birisi var ve onu bekliyorsanız ilişki durumunu buna geçirebilirsiniz..

Veya sevdiğiniz birisi vardır ve gelen tekliflere kendinizi kapatmak istiyorsanız bu durumu kullanabilirsiniz..

Evli ve nişanlı olaylarını zaten anlatmaya gerek yok :)

Dul: Son zamanlar da benim de aralarımda olduğu harika bir durum :) Dul yani Türkçedeki karşılığı sevdiğiniz kişinin ölmesi sonucunda karşılaştığınız durumdur..Veya sevdiğinizden ayrıldığınız da oluşan durum..Genellikler kadınlar için geçerlidir fakat facebook henüz kültürel anlamda gelişmediği için erkekler de de çıkmaktadır :)

—-

Birde bunun altın da bazı görgüsüz arkadaşlarımız için isim yazma kısmı vardır :) Yazdığınız isme bir davet gider ve kabul ettiği zaman isim orada gözükür :) Yani “bu benim sevgilim” diyebileceğiniz veya sevdiğiniz kızlara yavşıyacak tiplere “erkeksen söylersin” gibisinden bir yöntemdir :) Veya dedikodu meraklısı kızlar için süper bir dedikodu merkezidir :)

Az önce bir kızla aramızda birşeyler başladı o yüzden kız benim ona ilişki daveti göndermemi istedi ama kızın faceni bulamadım :) Bende durumumu onun yüzünden ilişkisi var yapmak zorunda kaldım :)

Bazı kızlar vardır inadına girer sevgilisinin facende bu durumlarla oynayıp bahtınızı kapatır :) Ama yağ açısından gerekli bir durumdur diyebilirim :)

Ee ne demiştik :) Sevdiğiniz kız kaşar çıkarsa bir denizci mantığı yürütüp “Kalbinizin sahibi bir korsansa her gemide ganimet vardır ” mantığıyla yola çıkıp o ilişkisi vardan bu karmaşığa oradan ileriye gidip nişanlanıp hatta evlenip dul kalabilirsiniz :)

Aşk öldü :)

Konuyla ilgili yorumlar
 1. "Az önce bir kızla aramızda birşeyler başladı o yüzden kız benim ona ilişki daveti göndermemi istedi ama kızın faceni bulamadım :) "

  Ohaa pess yani! Yok yok inanmıyorum.. Beyaz biriyle bi ilişkiye mi başladın? Yorumsuzum abi..

  Hakan da göndermişti… Facede çok takıldığım için olsa gerek. =) Tabi bunun başıma neler açtığını tahmin bile edemiyor.. =) Duymayan etmeyen kalmadı. Herkes öğrenmiş oluyor. O yetmiyormuş gibi mesela anarşide bir şeyler yazıyorsunuz biri sizin faceinize bakıyor ve ordan ilişki durumunuzu görüyor sonra bi bakıyor aaa bu benim arkadaş diyor. Oha oluyosun.. Abi bi ilişki durumu insanın başına çok şey açabilir! :D

  İlişkim yokken de ilişkisi yok hiç yazmadım. Görünmez yaparım. Abazacanları bu da kesmeyebiliyor.

  • ehehe :D kanka anlık olaylar için yapıyorum :D yani yarın çekerim geri ilişkisi yoka :D

   ee acıya acı dimi :D benim gibi mazlumun ahını alıyorlar :D bende çıkartırım aheste aheste :D

   Senin durum komedi zaten :D Halen gülüyorum o olaya :d

   • Aynen yaa ben de hala şoklardayım! :D :D

    Yeter canım yaa kızların senden çektiği nedir? :D

   • Kızların benden çektiği mi :D Anteplice de bi laf vardır :D "Yeriii be" diye :d aynen ondan..

    Asıl benim onlardan çektiğim ne ya :) Dart tahtası olduk :D Biraz da rolleri değişelim dimi :)

 2. beyaz abi sondaki denizci mantığı güzelmiş :)

  ayrıca anlattıkların elbet birilerinin işine yarar..

  • Bazen soruyorlar arkadaşlar olm bu "serbest ilişkisi var" ne işe yarıyor diye :) Açıkladım işte merak eden olursa kullanır :D

   Ayrıca o gemici mantığı hayat felsefem olucak sanırsam bundan sonra :) Ne güzel şiir defterimin girişinde yazıyordu unutmuşum :)

 3. Ali sakın uzak dur.. Bak Beyaz'ı dinleyerek aşk hayatının içine etme.. Yahu görün bakın adamın haline. İşe yarasa böyle olur muydu? :D :D

  • Ahaha :d yorum güzeldi :D :D

   Ali kanka valla o yöntemi uygulamaya başladıktan sonra söyle veriyim sana da editörlük :D 3 anarşik devam ederiz :D Yani yöntem süper de çok fena oluyor :d

   • Ya olumm yapma etme "lan bakın benim aşk hayatım bok gibi sizinde bok gibi olmalı" der gibi millete fikir verme :D :D :D

    beyler kendinize gelin kızlar güveneceği erkek ister.. :P

   • Kızlar güveneceği erkek ister de atalarımız ne demiş :D

    Bu devirde en güvendiğimiz insan babamızdır o da anamızı diye :D

   • Yok abi yok akıllanmazsın sen :D

   • beyaz abi , valla şu ara öyle bi durumdayım ki , yediğim kazıklar noktasında isyan edercesine hayata o mantığa geçmek geliyor içimden.

    ya kızlar çok mu zeki aşırı salak mı çözemiyorum… 3 salak bir olmuş bütün herşeylerini birbirine anlatmışlar , şimdi mecburen birlikte takılıyorlar. gruptan kimse ayrılamıyo , biri ayrılsa kalan ikisi hakkındakileri baskasına anlatacak…

    bu durumda ben deli oluyorum , içinden birinin yaptıklarını düşündükçe diyorum acımayaksın …

    ama işte bi anda değişmek istesem de , sonra bi kız görünce yazık laa diyorum :)

   • kız milleti işte :d dedikodu da çığır aşmış insanlar :d ama biz erkekler gibi değil işte :d Olm hiç yoktan delikanlı olamıyorlar :)

   • Ben nice erkekler gördüm delikanlılığın desini almamış, nice kızlar gördüm erkeğin olamadığı kadar delikanlı olmuş.. Heyttt bak damar gircem şimdi! :D

 4. Olm adam gibi kullanan yok ki bunları. listenin yarısı sürekli ilişki durumu değiştirir oldu… bi gün biri ilişkisi var yapıyor, altına hemen ooo falan yazıyorlar. bu her hafta oluyor. çıldırıcaktım bi ara. ilişkisi olanları komple sildim :D

  • Kanka ne biliyon belki arkadaşların Elleriyle kollarıyla ilişkileri vardır :d

 5. vallaha çözmek zor :) ama işin şu yanı ters geliyor bana, tam buldum deyip inandığın zaman terslikler başlıyor. zaman geliyo birisiyle çıkıyorsun ama tınlamıyorsun , giderse de çok tın diyorsun ya o gitmiyo işte :) değer vermediğin sürece sorun yok sanki …

 6. bunu yazan kişi insanları çözmüş gibisin ama dikkat et çözemeyeceğin zor biri karşına çıkmasın …

  • Beyazıt abi çözemeyeceğin zor biri çıktı karşına. :) :)

   • Çıksın boşver :) İnsanları çözmüş değilim ama epey tecrübe sahibi oldum :) Zor birisi çıkarsa ona aşık olcam söz merve :)

Bir Cevap Yazın

hqdefault

” Gül Bahçesi “

İzlenme: 27.926 Kere
maxresdefault

Karadeniz’den Gelen Ses

İzlenme: 4.746 Kere

Birsen Tezer – Boşver (2013)

İzlenme: 9.612 Kere

Toygar Işıklı – Nergis

İzlenme: 6.095 Kere

Göksel – Yalnız Kuş

İzlenme: 6.533 Kere
(V?DEO) Recep ?vedik 4 Fragman? Recep ?vedik 4'ün Fragman? Yay?nland? (HD)-Haberegider.com

Recep İvedik 4

İzlenme: 8.228 Kere
adszgttnj6

2 Dakikada Türkiye

İzlenme: 5.783 Kere
maxresdefault

Karadeniz’den Gelen Ses

İzlenme: 4.746 Kere

Senden Vazgeçiyorum

İzlenme: 8.593 Kere
(V?DEO) Recep ?vedik 4 Fragman? Recep ?vedik 4'ün Fragman? Yay?nland? (HD)-Haberegider.com

Recep İvedik 4

İzlenme: 8.228 Kere

3 Idiots – 3 Ahmak

İzlenme: 7.147 Kere

Sağsalim Filmi

İzlenme: 7.083 Kere

Veda – Atatürk’ün Hayatı

İzlenme: 8.115 Kere

Entelkoy Efekoy’e Karsi

İzlenme: 6.107 Kere
fetih1453vi1ba9e7fe1b722509by[1]
wpid-wp-1397577289147.jpeg

Senior Web Developer

İzlenme: 3.548 Kere

Bari sizinle karıya da gelsin

İzlenme: 6.949 Kere

Büt’e mi kalmışız?

İzlenme: 13.537 Kere

Bütsüz mü geçmiş?

İzlenme: 16.965 Kere

anarschi.com © 2007-2012 | anarşik çocuk

Site içerisindeki içerikler izinsiz kopyalanamaz, alıntı yapılamaz. domain sorgula

Powered-Designed and Fucked By Beyazıt K.

PS-CSS-WP-WODKA = Gene Gri V2

granit küp taş bergama granit gaziantep oto kiralama peypi gaziantep web tasarım